Üye Paneli

Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde kalp hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (224) 275 75 00 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çekirge Kalp ve Aritmi Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kükürtlü Mah. Konca Sok. No:2 Osmangazi, Bursa

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,3
193 yorum
 • Ezgi Saray
  Ezgi Saray
  bir hafta önce

  Hastane o kadar rezalet bir hastane ki kötülemek için söylemiyorum ama azıcık canınızın kıymeti varsa asla bu hastaneye gitmeyin bütün kalbimle söylüyorum. 2022 yılında mayıs ayında covid zamanı anneannemi o hastanede ameliyat ettirmek istedik ettirene kadar herşey mükemmeldi tavırlar davranışlar ameliyata yürüyerek giren ananem malesef sizlere ömür cenazesiyle çıktı. Ameliyat olana kadar herşey hazır herşey yerindeyken para ödendikten sonra kan bulmanız lazım ameliyatı yapamayızlar dayatmalar başladı. Hijyenden bahsetmiyorum covid zamanıydı ve hemşireler maske bile takmıyorlardı hasta bakıcılardan bahsetmiyorum. Gelen giden bitmiyor hastane ameliyat olanların odalarına giren çıkanlar bitmiyor sondadaki idrarı lavaboya dökenler klozete dökülmüyor düşünün enfeksiyon riski taşıyor hastalar hastaneye giren çıkan belli değildi ve bize yürüyerek giden ananemi hastayı kaybettik diye bir geri dönüşle geldiler sapa sağlam kadını kalp kapakçığı diyerek ameliyata alıp yopun bakımlar sonrası vs öldürdüler. Allahınızı seviyorsanız hasta siz ve ya yakınınızsa canınıza azda olsa değer veriyosanız gitmeyin allahım şahit bu insanların hepsinin gözünü para bürümüş tek amaçları para ne sizi nede canınızı düşünmüyorlar birde ameliyat olduğu doktor profesörmüş bırakın allah aşkına nasıl bir hastanesiniz hepiniz allahınızdan bulun.

 • Basak Selen
  Basak Selen
  bir hafta önce

  Hastahanede bizlere güven veren konuşmalarıyla içimizi rahatlatan ve annemizin başarılı bir şekilde by-pass ameliyatını yapan değerli Prof.Dr.Halit Andaç Bey’e ve ekibine teşekkürü bir borç biliriz. Ameliyat sonrası hastanede kaldığımız sürece annemizin takibini yapan Dr.İbrahim Sempek’e, öncesinde annemizin anjiyosunu yapan Dr.Recep Kurt’a, tüm yoğun bakım ve kat hemşirelerimize, hasta bakıcılarına ve hastane çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.Güleryüzlerini ve yardımseverliklerini bir an bile eksik etmediler.Annemize canı gönülden gözleri gibi baktılar.Hepsine minnettarız.

 • Mustafa Altın
  Mustafa Altın
  4 hafta önce

  Bundan bir ay önce babam anjiyo ve balon operasyonu geçirdi yaklaşık 30 bin tl ödedim. Para odaklı bir işletme Havva hanım için gidiyorduk artık gitmeyeceğiz diye bir yorum yazdım yalvar yakar bana yorumu sildirdi idari işler sorumlusu bir bayan gelince beni bulun yardımcı olacağım dedi fakat öyle bir bayan olmadığını söylediler baştan aşağıya ticarethane şimdi bir ayı geçtiği için tekrar muayene parası istiyorlar para her şey değil ama sürekli para odaklı konuşmaları rahatsız edici bende Havva hanımın 12 yıllık hastasıydık artık bende gitmeyeceğim. Ekonomik durumu zor olan gitmesin hesapta olmayan paralar ödeyebilir. Dediğim gibi Havva hanım için gidiyorduk. Saygılar

 • Enver Elmas
  Enver Elmas
  3 hafta önce

  Danışmadaki arkadaşlar yetersiz. Salonda sürekli bir kaos hakim. Diğer hastahanelere göre çok pahalı. Soru sorduğunuzda soruya soruyla karşılık alıyor her halükarda cebinizden para çıkıyor. Ekg odasında hijyen diye bir durum yok ekg den sonra peçete ıslak mendilden bile kaçmışlar herkes aynı yatağa yatıyor örtü bile değişmiyo.

 • gonca öztürk
  gonca öztürk
  3 ay önce

  Özel hastaneler bile tıka basa dolu bu çok üzücü öncelikle . Ablamın rahatsızlığı için geldik tomografi istedi doktoru Op. Dr. Mehmet Kerim Şerbetci çok kaba bir doktor ne yazı ki ! Ablamın kilosu var diye muayene edene kadar kilosuyla ilgili saçma espriler yaptı. Reçete yazmadan tomografi çekilmiyormuş ücretini hemen aldılar, öğle arasına denk geldik öğle arasından sonra önce kanda üre oranına bakılacak sonrasında reçete yazacakmış doktor sonrasında tomografiye gidecekmiş doktorun yardımcısı da bizi yanlış yönlendimiş oldu yani . Devlet hastahanelerinde yeterince hakaret yiyor haksızlık, ve zorluk görüyoruz zaten, peki bunu özel hastahanelerde neden yaşıyoruz ! Onca para ödeyerek bu muameleyi görmek hiç hoş değil.Bir diğer konu; kafeteryalarında pos cihazı bozukmuş nakit istiyorlar kart kullanılmıyor, üzerinde o anda nakit olmayan insan ne yapacak bankamatik mi arayacak hastalık halinde! Kaba, eksik ve kirli bir hizmet var Lütfen hizmet kalitenizi biraz daha geliştirmeye çalışın.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın