Üye Paneli

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Yapımına 2000 yılında başlanan İstanbul Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 45 Milyon TL’ye mal olmuştur. Halkalı’da 46 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen, 11 bloktan oluşan dev hastane, poliklinikleriyle mart ayında hasta kabulüne başlanmıştır. Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul Avrupa yakasında kalp ve damar cerrahisi alanında hizmet veren Sağlık Bakanlığı’na ait tek hastanedir. 2009 tarihinde bu yana kalp ve damar hastalıklarının tanı ve tedavisinde referans olmayı başarmış ve dünya tıp literatürüne katkı sağlayan bir konuma gelmiş durumdadır.

Son teknolojik aletlerle donatılan 300 yatağı, 11 ameliyathanesi, 2 kateter -anjiyografi ünitesi ve yoğun bakım odaları bulunan hastanede, Kardiyoloji, Göğüs Cerrahisi, Kalp Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Kalp Cerrahisi kliniklerinde de hizmet verilmektedir.

Hedefimiz sahip olduğumuz maddi ve beşeri kaynaklarla, uluslararası başarılara imza atan, yetiştirdiğimiz insan gücüyle alanında öncü, genç ve dinamik örgüt yapımızla değişime ve gelişime açık, ulusal ve uluslararası düzeyde mükemmeliyet merkezi olacak bir kalp hastanesi oluşturmaktır.

İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: İstasyon Mah.Turgut Özal Bulvarı No:11 Küçükçekmece, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

4,0
846 yorum
 • AYKUT AKTP
  AYKUT AKTP
  3 hafta önce

  oğlum 50 günlükken Rsv virüsü kaptı ve bu şekilde kesişti Nurcan Balık doktorumuzla yollarımız. Şuan 3 yaşında.. çok seviyoruz hocamızı.işini hakkıyla yapan, çocukları çok seven ilgili alakalı mükemmel bir doktor💙iyiki Nurcan Hocamız...

 • Onvo Test
  Onvo Test
  bir hafta önce

  MEHMET AKİF ERSOY GÖĞÜS KALP VE DAMAR CERRAHİSİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE babamın kalp krizi sonucu 2 tıkalı olan damarına BY-PASS ameliyatı başarı ile gerçekleştiren Doç.Dr.Taner İyigün Uzm.Dr.Timuçin Aksu Uzm.Dr.Ülkü KAFA KULAÇOĞLU Dr.İsa CAN hocalarımıza ekibine hastane yönetimine cerrahi servisinde çalışan hemşerilerimize asistan Dr.larımıza ilgi alaka hizmet verdikleri tüm fedakırlıklar için ailecek minnettarız Rabbim Dr.larımızın ellerini titretmesin herbiri çok başarılı alanlarında çok uzman güvenebilirsiniz Saygı ve sevgilerimle..

 • LegendKardes TR
  LegendKardes TR
  bir ay önce

  Merhaba bu hastanr turkiyenin en iyi doktorlarinn oldugu bir hastaneydi simdi malesef cok kötü icler acisi bir hastane olmus esimi acil servise götürdüm varis kanamasi nedeniyle acil serviste yaklasik 3 saat bekledik hic bir midahe yapilmadi doktor yokmus 3 saat sonra gelen yabaci uyruklu bir doktor geldi sadece bakti kanamalr olabilir deyip bizi gonderdi saskina dondum hic bir ilac ve tedavi önerisi yapmadan cekip gitti vr orada öylece kaldik cok sabrettim kötû söz etmemeye ve basardim cikip saglik ocagina götürdüm esimi saglik ocagi doktoru cok sasirdi nasil size baazlar dedi bu cok reskli bir kama dedi ve damarinkontrol edip sardi ve ilac yazdi bu saglik ocagindaki doktor gercekten ilgili ve tavi öneris icin cok tesekur ederim fakat saskinligim su koskoca mehmet akif ersoy hastanesi neddn bukadar ilgisiz yazik olmus bu hastaneye allah oraya giden hastalarin yardimcizi olsun sag giden belkidr ölü cikar ordan allah yardimcimizim olsun saglik sistemi ne hale gelmis zuppe gibi doktorlar lakayit insna saygisi ollmayanlar bu hastande nasil görev yapiyor anlamis degilim belki aralarinda iyi insan vardir ama beze bakan hepsi realetti digerlerini tenzi ediyorum varsa isini iyi yapanlari allah yardimicimoz olsum allah o doktorlarin aldigi maaslarin hayrini grmesin

 • Zerrin Ceviz
  Zerrin Ceviz
  4 ay önce

  Dikkat! Dikkat! Dikkat! Sağlık konusunda mağdur olan tüm insanlarımızın bu yazıyı okumasını tavsiye ediyoruz… Babam Halil Ceviz’in şikayetidir… Mehmet Akif Ersoy hastanenizden Kalp Damar bölümü Prof Dr Soner Sanioğlu beye 27.11.2023 tarihine saat: 15.40 randevusu alarak randevu saatinden önce saat: 15.15 de beklemeye alındım. Sıram geldiğinde odaya girdiğimde internetten fotoğrafını gördüğüm kişi yoktu, başka biri tarafından karşılandım. Bu kişinin adı Musa Kaya bey bizim CD mizi kendi bilgisayarlarına yükleyip Soner beyle görüşüp döneceğini söyledi. Yaklaşık bir saat poliklinikte bekletildikten sonra Musa Kaya bey tarafından Acilin oradaki Röntgenin önünde beklememizi Hocanın ameliyatta olduğunu çıkınca görüşüp döneceğini söyledi. Üç saatten fazla beklerken ara ara acilde ki doktorlardan öğrenebildiğimiz kadarıyla önce hocanın ameliyattan çıktığı bilgisi geldi. Sonraki sorumuz da hocaya CD mizin verildiğini dönüş yapmasını beklediğini öğrendik. Son soruşumuz da ise hocanın tekrar ameliyata girdiği ne zaman çıkacağı belli olmadığını öğrendik. Ve saat 20.00 olmuştu. Ve bu geçen süre zarfında randevu almış bulunduğumuz Prof Dr Soner Sanioğlu’nu hiç görmedik. Hocanın ameliyatta olması ve çıkacağı saat belli olmadığı, uzun sürede beklediğimiz için yarın gelip görüşme teklifi sunduk, ne yazık ki yarın yada başka bir gün görüşemeyeceğimiz söylendi. Bu durumda yaklaşık randevu saatini beklememizi saymıyoruz toplam 4.5 saat 85 yaşında ki Hastaları Halil Ceviz’in yani benim artık sabrım kalmamıştı. İlaç saatlerinin geçmesi, açlık, artı beklemenin verdiği stresle hastaneden çıktık. Saat: 20.17 de aranarak nerde olduğumuz soruldu. Durum anlatıldı ve telefondan bilgililendirilmeleri rica edildi. Yanıt olarak telefon suratımıza kapatıldı. Biz geri dönüp aradığımızda bizi bilgilendirebilecek kimseye ulaşamadık. Mağdur olduğumuzu bildirir bu mağduriyetimize sebep olanlar hakkında gereken işlemlerin yapılmasını arz ve talep ediyorum… Bu yapılan işlemler karşılığında bağlı bulunduğum ( Sosyal Sigortalar Emekliği Sandığından ) herhangi bir ödeme istenirse yapılmamasını talep ediyorum…

 • Hüsna Güneş
  Hüsna Güneş
  2 ay önce

  8 şubatta olan nükleer tıp randevumuza gittik babam için, sonucunu göstermek için 10 gün geçmeden randevusuz gösterme hakkımız var. Doktorumuz YALÇIN A. bugün hastanede olduğu için babam gitti bir danışmadaki hanımefendi kayıt açmayacağını söylemiş randevusuz olduğu için. Halbuki bize bilgiyi veren sizin hastane ekip arkadaşlarınız onu da geçtim 10 gün süre hakkı olduğunu sen bilmiyor musun hastane personelisin bilmen gerekiyor ve hastalar ile üslubuna göre konuşmak zorundasın yapamıyorsan mesleğini icra etme değiş! Kimse keyfinden dem vurarak hastaneye gitmiyor insanlar hasta ve bazı anlayışsız, saygısız hastane personelleri gerçekten biz hastaları çileden çıkartıyor. Başhekim ve hastane yönetim kurulu yardımcılarından istirham ediyorum denetleme yapın gözetleyin gizli müfettiş olun gizli hasta olun biz halk olamazsak devlet olamaz. Adaletli olun. İnsan kalabilmek dileğiyle saygılarım ve sevgilerimle. #rterdoğan #fahrettinkoca #mehmetakifersoykalpvedamar

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın