Üye Paneli

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde Şehir hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi (eski adıyla Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi), İstanbul’un Şişli ilçesi, Kaptanpaşa Mahallesi’nde bulunan ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan bir şehir hastanesidir. Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi bünyesinde 33 farklı branşta klinik ve 8 farklı branşta yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır.

14 Şubat 1971 tarihinde Beyoğlu Hastanesi adıyla hizmete başladı ve 1983 yılında adı SSK Okmeydanı Eğitim Hastanesi değiştirildi. 18 Şubat 2005 tarihinde ise Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak değiştirildi. Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin 827 yataklı olacak yenileme projesinin inşaatına 14 Kasım 2013 tarihinde başladı ve ilk etabı 30 Mart 2020 tarihinde özellikle COVID-19 salgınında kullanılmak üzere açıldı.

Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Kaptanpaşa Mah. Darülaceze Cad. No:27 Şişli, İstanbul

Hizmetler / Bölümler

Şehir

Google Yorumları

3,0
1.414 yorum
 • Hikmet Öztürk
  Hikmet Öztürk
  bir ay önce

  Hastane çok büyük içinde kayboluyorsunuz. Doktorların kalitesi tartışılır iyisi de vardır kötüsü de. Ben cildiyeden memnun kaldım. Ayrıca cildiye müdahale odası var, diğer hastanelerde yapilamayan işlemler burada Cildiye müdahale odasında ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Hatta üniversitesi hastanelerinde olmayan veya ücretli olan işlemler burada ücretsiz bir şekilde yapılıyor.

 • Büşra Çelik
  Büşra Çelik
  2 hafta önce

  Buraya hem kendim hem çocuklarım için geliyorum hekimler ilgili özellikle göz bölümü ciddi anlamda çok iyi epey ilgileniyorlar diğer bölümlerinide denedik hepsi birbirinden iyi doktorlar var hastaneye gelince epey büyük alıştığım için anlaşılır ama ilk zamanlarda bocalıyordum karışık geliyordu fizik içinde geldim çok ilgili davrandılar gün almadada sıkıntı yaşamadım hızlı oldu Allah düşürmesin fakat zorunda kalınınca gidilebilir bir devlet hastanesi .

 • Ahmet
  Ahmet
  2 ay önce

  Tam anlamıyla rezalet bir hastane! Allah kimseyi buraya düşürmesin.. Kardeşim iki hafta önce Almanyadan İstanbula tatile geldi. Maalesef ki üçüncü gününde vücudunda aşırı şu birikimden dolayı hastaneye gidip kan tahlili yaptırdı. Kan değerleri o kadar kötü çıktı ki akut böbrek yetmezliği tanısı konulup çarşamba günü hastaneye yatırıldı. Nerden başlasam bilemedim. Kardeşimin yatağı kendi hastalığına rağmen kendisinin temizlemesinden mi (yatak ve çarşaflarda kan lekesi vs.), personellerin ellerinden telefon, kulaklarında kulaklıkların eksik olmamasından mı, eldivensiz ilaçları doldurup bosaltmasindan mı.. Kitap yazılsa sayfalar yetmez! Acil müdahale edilmesinin gerekmesi ve ertesi gün biyopsi yapılmasına rağmen bayram tatilini de bahane ederek iki hafta geçmesine rağmen patolojik sonucuna başlanmadigini öğrendik. Bu arada kardeşimin vücudunda ki şu ciğerlere kadar inmiş ultrason dahi yapılmamış. Bir hafta hastanede yattık (Almanyadan refakatçi olarak gelmek zorunda kaldim) ne doktorun yüzünü görebildik ne sesini duyabildik. Kardeşimin kilosu 68 de 93e çıktı, umursayan yok. Ne diyeyim başka bilemedim. Kardeşimi bu durumda Almanyaya götürmek zorunda kaldım. Hala patolojik sonucu bekliyoruz. Buraya döndüğümüz ve kardesimi hastaneye yatırdığım ilk saatten itibaren bir hastaya nasıl davranılması gerektiğini daha iyi anladık. Büyük bir hayal kırıklığı bi yana bu kadar hijyen sorunu olan bir hastaneye sağlık bakanlığı nasıl soruşturma açmaz şaşırmamak elde değil. Eğer hastaniza insan gibi davranılmasını istiyorsanız, bu hastane çok yanlış bir adrestir. Söylenecek çok şey var ama yemek bölümünde çalışan ablalar haricinde herkes bizi büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

 • Hatun Dinç
  Hatun Dinç
  5 ay önce

  Hastane çevresinde otopark sorunu var maalesef cozulmuyor ve hastanenin kendi otoparkı var ama sadece personele aitmiş kaç katlı otopark var ve sadece personele ait hastanenin otoparki neden sadece personele ait oluyorda halkın hizmetinde açılmıyor?

 • Urve Abak
  Urve Abak
  bir yıl önce

  Hastaneyi temiz buldum. Binanın dış mimarisi de güzel. İçi biraz karışık ama yine de temiz. Kulak burun boğaz için gittim, doktor ilgiliydi. Halen belli bölümlerde inşaat devam ediyor, bu da karışıklığa sebep olmuş.

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

Randevu

Geri Bilidirm
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Lütfen hatayı seçiniz.