Üye Paneli

Çekmeköy Devlet Hastanesi, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Çekmeköy Devlet Hastanesi 220 yatak kapasitesi, poliklinik, ameliyathane ve yönetim alanları ile 2018 yılında inşaatı tamamlanarak kullanıma açılmıştır. Çekmeköy Devlet Hastanesi poliklinikleri Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim Araştırma Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet vermektedir.

Çekmeköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Çekmeköy Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Adres: Alemdağ Mah. Saray Cad. No:10 Çekmeköy, İstanbul

Şehir

Google Yorumları

2,8
260 yorum
 • Serdal İkinci
  Serdal İkinci
  4 hafta önce

  Şehit Profesör ilhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çekmeköy Ek hizmet binası. Çok Sorulan bir soru, Acil Servisi var mı? Çekmeköy Alemdağ Devlet Hastanesinde Acil Servis Var. Gayet güzel ve sıra beklemedik. Serum taktırdık ortalama 30 dakika sürdü. Hastanenin açık alanda çok Büyük ve Ücretsiz Otoparkı da mevcut. Sağlık çalışanlarına teşekkürler. 15 Mart 2024.

 • dincer mengukan
  dincer mengukan
  2 ay önce

  Bana göre örnek devlet hastanesi olarak İstanbul’da ilk 5 girer. Personel ilgili Odaları ferah Doktorlar içten Hastane büyük ve hijyen Özel hastane seviyesinde hizmet aldık teşekkür ederim

 • Doğan Bayram
  Doğan Bayram
  3 ay önce

  Çekmeköy devlet hastanesi 10.01.2024 sabahı kahvaltı dağıtan şahsın görsellerde görüldüğü gibi itin önüne atar gibi kahvaltıları rasgele yere saçarak dağıtması çekmeköy çalışanlarına ve hizmetine yakışır bir durum olmadığını belirtmek isterim hastalara bu şekilde davranılmasını vicdanen kabul etmiyorum. orda çalışan arkadaşlar unutmasınlar ki bir devlet kurumunda çalışmakta ...

 • Ahsen Gülca
  Ahsen Gülca
  3 ay önce

  Koca hastanede 1 doktor var sadece ya şaka gibi rezillik kapatsınlar daha iyi ya 2 saatte bir kişi giriyor şuan bana sıra gelmesi için 53 kişinin girmesi gerekiyor hastalar artık okadar çok ki ayakta bekliyor sonuç ise bi poral veriyor serum koklüyor bide onu hızlı bitsin diye bu kadar ağrıyı kesiyor sonra başlamış başlamamış umrunda değil kapatın daha iyi.

 • Diler Özdemir
  Diler Özdemir
  bir ay önce

  6 Mart'ta Göz polikligine randevu aldığım Dr.İnayet Andı gittim . Zaten zar zor bulmuştum randevuyu iki damla yazıldı biri Piyasada olmayan diğeride raporsuz alınmayan bir ilaç yazmışlar reçeteyi yazan Dr.Emine Büşra Ziyrek aradığımda size dönüş yapılacagini söyleyip beni beklettiler sonra aradığımda tekrar randevu alıp gelmeniz gerektiğini söylediler şaka gibi madem ilgilenmeyeceksinjz nden kayıt açıyorsunuz

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın